Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Milli Gurur Baykar’dan Deprem Bölgesine Dev Destek!

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından seferberlik sürüyor. Baykar, deprem için yaptığı yardım miktarını açıkladı.
Milli Gurur Baykar’dan Deprem Bölgesine Dev Destek!
HABER GİRİŞ

Tüm dünyanın seferber olduğu ve onlarca ülkeden yardım tekliflerinin geldiği süreçte, yerli kurum ve şirketlerden de büyük destekler yapılıyor. Yaptığı çalışmalarla tüm Türkiye’nin övgülerini üzerine çeken Baykar, sosyal medya hesabı üzerinden deprem bölgesine sağladıkları katkıyı açıkladı.

Şirket, depremin 4. gününde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) 300 milyon TL’lik bir nakdi yardımda bulundu.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Kaynak: Twitter

BAYKAR yapılan açıklamada, kurucu merhum Özdemir Bayraktar ve Canan Bayraktar adına, 300 milyon TL’lik bir nakdi yardımı daha AFAD’a ilettiklerini duyurdu. Baykar ailesi olarak 4 günlük süre zarfında bölgeye gönderilen insani ve nakdi yardımların 655 milyon TL’ye ulaştığı aktarıldı.

Genel Müdür Haluk Bayraktar, gün içinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, insani ve nakdi yardımların 655 milyon TL’ye ulaştığını, ellerinden geldiğinde yardımları yapmaya devam ettiklerini vurguladı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.