Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Migros Online Yemek Platformu Faaliyete Başladı

Migros Ticaret A.Ş., online yemek dağıtım hizmeti sağlayan şirketler arasına katılıyor. Detaylar haberin devamında;
Migros Online Yemek Platformu Faaliyete Başladı
Yorum

Migros Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) bağlı ortaklığı Migros One (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) bünyesinde müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını geliştiriyor.

Şirket bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı resmi açıklamada, yemek dağıtım hizmeti sağlayan bir online yemek platformu kurduğunu duyurdu.

Migros Yemek İlk Olarak Ataşehir’de Hizmete Başladı

Duyuruya göre yemek dağıtım hizmeti “Migros Yemek” ismiyle kuruldu.

Platformun, halihazırda “Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Macroonline ve Tazedirekt” online kanallarının hizmetini çatısı altında bulunduran Migros One’ın bünyesinde olduğu eklendi. Migros Yemek online platformu, bugün itibarıyla ilk olarak İstanbul Ataşehir’de yemek servisine başladı.

Migros Yemek 81 İlde Hizmet Verecek

Geniş restoran ağı, bol çeşit, uygun fiyat ve sağlıklı menü seçenekleri ile hizmet vermeyi vadeden platformun hizmet ağının giderek genişleyip çok yakında Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye başlamasının planlandığı da açıklama metninde yer aldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu