Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

MİA Teknoloji’nin Bağlı Ortağı Romanya’da Şirket Kurdu

MİA Teknoloji tarafından bağlı ortaklığı olan Enerjey Enerji A.Ş'nin Bükreş, Romanya'da şirket kurduğunu duyurdu. Detaylar haberin içerisinde;
MİA Teknoloji’nin Bağlı Ortağı Romanya’da Şirket Kurdu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden MİA Teknoloji A.Ş. özel durum açıklamasında bulundu. MİA Teknoloji’nin bağlı ortaklı olan Enerjey Enerji A.Ş.’nin Romanya’da şirket kuracağının bilgisi verildi.

Bağlı ortak Enerjey Enerji’nin Fotovoltaik Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretim Santrali (GES) projelerinin geliştirilmesi, öz kaynaklar ve uluslararası finans ve yatırım kuruluşları ile ortak girişim projelerinin yapılması hedefiyle şirket kuracağı kaydedildi.

KAP bildirisinde söz konusu hedefler doğrultusunda yüzde 50 Enerjey bağlı ortaklığı ve yüzde 50 Ali Gökhan Beltekin ortaklık yapısı kapsamında Bükreş, Romanya’da Renawell Energie SRL unvanı ile şirket kurulacağına işaret edildi.

Romanya’da kurulacak olan Renawell Energie SRL şirketi için tescil işlemlerinin tamamlandığının da altı çizildi.

MİA Teknoloji bugün KAP üzerinden yeni bir iş ilişkisi duyurusunda da bulunarak, Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek kamu projesi aldığını açıklamıştı.

GCM Yatırım Banner

Yeni anlaşmasının MİA Teknoloji ile Destek Bilgisayar ve İletişim Hiz. Tic. A.Ş. arasında yapıldığının bilgisi verilmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.