Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Meka Beton’dan Yeni İş Haberi: Yurt Dışından Sipariş Aldı

Meka Beton bugün KAP üzerinden yurt dışından aldığı yeni bir siparişle büyüme yolunda önemli bir adım attığını duyurdu. Detaylar haberin içerisinde;
Meka Beton’dan Yeni İş Haberi: Yurt Dışından Sipariş Aldı
HABER GİRİŞ

Ekim 2023’te Borsa İstanbul’da işlem göremeye başlayan Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKAG) bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden Yeni Sipariş Alınması hakkında bildiri paylaştı.

Meka Beton KAP bildirisinde, şirketin yüzde 100 hissesine sahip olduğu bağlı ortaklığı Meka İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin yurt dışı yerleşik bir şirketten sipariş aldığını açıkladı.

Söz konusu siparişin 20 Şubat 2024 (Bugün) “Beton Santralleri Siparişi” olduğuna işaret edildi. Sipariş bedelinin ise toplamı 370 bin euro olduğunun bilgisi verildi.

Paratic Piyasalar Meka Beton Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Borsa İstanbul’da MEKAG koduyla işlem gören şirket hissesi bugün TSİ 11.12 itibarıyla yüzde 1,63 artışla 77,95 liradan işlem gördü.

Aylık bazda yüzde 19,92 kazanç sağlayan şirket hissesi, 12 Ekim 2023’te pay başına 25 liradan Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlamıştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.