Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Mavi Giyim 2. Kez En Sürdürülebilir Koleksiyon Ödülü Aldı

The Rivet Awards kapsamında en yaratıcı hazır giyim markalarının değerlendirildiği Mavi, En Sürdürülebilir Koleksiyon ödülüne layık görüldü.
Mavi Giyim 2. Kez En Sürdürülebilir Koleksiyon Ödülü Aldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Mavi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. The Rivet Awards kapsamında “En Sürdürülebilir Koleksiyon” ödülü aldı. Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından biri olan Mavi, 2019 yılında da aynı ödülle layık görülmüştü.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz: “Sürdürülebilirlik konusundaki öncü rolümüzü devam ettireceğiz” dedi.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz AçıklamasıSürdürülebilirlik ve ürün geliştirme konusunda fark yaratan markaların değerlendirildiği Las Vegas fuarında, Mavi Giyim yenilikçi özelliği ile bir kez daha ödül sahibi oldu.

Şirket CEO’su Yavuz, doğanın korunması ve çevresel etkilerin en aza indirilmesi için üzerlerine düşen sorumluluğun farkında olduklarını belirtti. “İnsan, doğa, inovasyon, dijitalleşme ve verimlilikten güç alan değerlerimizle, All Blue adını verdiğimiz global stratejimizi kaliteyle sürdürülebilir büyüme üzerine kurduk.” diyen Yavuz, bu alanda öncü olmaya devan edeceklerini kaydetti.

Mavi Giyim hisseleri (MAVI) Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurulan ödülün ardından %2,5’e yakın artıda işlem görmeye başladı. Şirket hisseleri güne 57,3 liradan başladı.

Son kapanışını 57,1 liradan yapan hisseler, Ağustos ayında %10’a yakın değer kazandı. Aylık bazda 52,20 ile en düşüğü, 59,95 ile en yükseği kaydetti. Saat 12.00 sularında %2,28 artıda 58,35 liradan işlem görüyor.

Yıllık getirisi %61 olan hisselerde teknik açıdan 56,60 – 57,30 arası destek, 58,60 – 59,20 arası direnç seviyeleri olarak izleniyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu