Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Manas Enerji Yeni Anlaşmasını Duyurdu

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş., yeni anlaşmasını duyurdu. Şirketin hisselerinde son durum...
Manas Enerji Yeni Anlaşmasını Duyurdu
HABER GİRİŞ

Enerji sektörünün bilinen şirketlerinden biri olan Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisini açıkladı.

Manas Enerji, şirket faaliyetlerini olumlu etkileyecek iş ilişkisini açıkladı. Savunma sanayi alanında faaliyet gösteren bir müşterisinden 240 bin 030,7 dolar tutarında sipariş aldığını bildirdi. Ağustos 2024 tarihinde teslim edileceği kaydedildi.

Manas Enerji Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

2021 yılında halka arz olan şirketin hisseleri (MANAS), 5 haftadır kaybediyor. Bugün açılışı 8,95 TL’den yapan hisseler yapılan anlaşma ile 9,32 TL’ye yükseldi. Hisseler yıllık bazda yüzde 17,93, aylık bazda yüzde 18,76, haftalık bazda 7,49 kaybettirdi.

2021 yılında 9,90 TL’den halka arz olan hisseler, geçen yılı 7,12 TL’den kapattı. 2022 yılında en yüksek 19,11 TL’yi görmüştü. Yılın ilk iki ayında yeşilleri yakan hisseler, Mart ve Nisan ayında kırmızı mumları yaktı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın