Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Maçkolik’in Borsada İşlem Göreceği Tarih Duyuruldu

Geçen hafta Perşembe günü ve Cuma günleri talep toplama işlemi yapan Mackolik’in ilk işlem tarihi KAP üzerinden yayımlandı. İşte detaylar;
Maçkolik’in Borsada İşlem Göreceği Tarih Duyuruldu
Yorum

Mackolik İnternet Hizmetleri’nin Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem göreceği tarih açıklandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan duyuruda, MACKO kodu ile borsada yer alacak şirketin 38 TL fiyat ile 26 Ocak Perşembe günü işlem görmeye başlayacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada, Mackolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş.’nin 8.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzının tamamlandığı aktarıldı. Şirketin sermayesini temsil eden 25.000.000 TL nominal değerli paylarının Kotasyon Yönergesi’nin 8. Maddesi çerçevesinde kotaya alındığı ifade edildi.

Halka arz dilen şirket paylarının 26/01/2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 38 TL/pay baz fiyat ile MACKO kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı paylaşıldı. Maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Mackolik’in halka arz sonuçları geçtiğimiz gün açıklanmıştı. 8.500.000 adet pay ile gerçekleşen arza 31,5 kat talep gelmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu