Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Maçkolik Yayıncılık Hizmeti için Yeni Şirket Kuruyor

Maçkolik İnternet Hizmetleri, 18 Mayıs 2023 tarihli KAP açıklamasında yeni şirket kurmak için çalışmaların başlamasına karar verdiğini duyurdu.
Maçkolik Yayıncılık Hizmeti için Yeni Şirket Kuruyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Maçkolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamada finansal duran varlık edinimleri hakkında yatırımcılarını bilgilendirdi. İnternet üzerinden yayıncılık hizmeti gerçekleştirilebilmesi amacıyla şirketin tek pay sahibi olacağı, sermayesi, beheri 1,00 Türk Lirası değerinde 100.000 paya ayrılmış toplam 100.000 TL değerinde yeni bir şirket kurulmasına karar verdi.

Yönetim kurulu tarafından alınan karar kapsamında kurulacak olan şirketin beheri 1,00 TL değerinde 100.000 adet paya karşılık gelen 100.000 TL’sinin şirket tarafından nakdi olarak taahhüt edilmesi ve tescilinden önce tamamının şirket tarafından her türlü muvazaadan ari olarak ödenmesi kuruluş işlemlerinin yerine getirilmesi, tamamlanması ve yürütülmesi için gerekli işlemlerin başlatılması gibi adımlar yer alıyor.

Şirket bir diğer açıklamada ise yapılacak yeni bir yatırım hakkında bilgilendirmede bulundu.

Yüzde 51 pay sahibi oldukları Mediazz Yeni Medya ve Teknoloji Yatırımları A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olan Fantazzie Oyun Teknolojileri A.Ş.’nin mevcut 150.000 TL sermayesinin 200.000 TL’ye artırılması sırasında, Fantazzie A.Ş.’nin 20.000.000 adet pay karşılığı 200.000 TL sermayesinin yüzde 5’ini temsil eden oranda 10.000 TL karşılığı 1.000.000 adet payının sermaye artırımına katılmak suretiyle Fantazzie Oyun Teknolojileri A.Ş.’ye 238.650 dolar tutarında yatırım yapılmasına karar verildiğini bildirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu