Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Lübnan’dan Türkiye için Yardım Kampanyası

Maraş merkezli gerçekleşen sonrası yardımlar gelemeye devam ediyor. Lübnan'dan da konuya yönelik açıklama geldi. Detaylar geldi...
Lübnan’dan Türkiye için Yardım Kampanyası
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye’de Maraş merkezli deprem sonrasında ülkenin dört bir yanından ve dünya genelinden destekler gelemeye devam ediyor. Konuya yönelik son açıklama Lübnan’dan geldi.

Lübnan’da Türkiye’deki depremzedelerle dayanışma için “Güzele Karşılık” adlı yardım kampanyası başlatıldı. Söz konusu yardım Allim Bilkalem (Kalemle Öğret) Derneği’nden geldi.

Dernek tarafından yapılan yazılı açıklamada Lübnan’daki sivil toplum kuruluşların katılımıyla toplanacak yardımların Türkiye’nin Beyrut Büyükelçiliği aracılığıyla deprem bölgesine gönderileceği belirtildi.

Kampanyaya destek veren Deyr Ammar Teknik Enstitüsü Hüsam Iyd, Türk halkına yönelik bu manevi ve mütevazi girişimin, “Lübnan’daki projeleri desteklemekten bir gün bile geri durmayan bir ülke ve halka karşı insani bir sorumluk olduğunu” ifade etti.

Deyr Ammar beldesi muhtarı Sami el-Cundi ise Lübnan’daki ekonomik krizde kendilerine Türk hükümeti ve sivil toplum kuruluşlarının yardım elini uzattığını belirtti. Türk halkının yanında olduklarını ve bu sıkıntılardan kurtulup ayağa kalkmasını umduklarını ifade etti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu