Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Logo Yazılım Yönetim Kurulu Komite Üyelerini Yeniden Belirledi

Logo Yazılım, KAP üzerinden yeniden belirlediği yönetim kurulu komite başkanlarını ve üyeliklerini duyurdu.
Logo Yazılım Yönetim Kurulu Komite Üyelerini Yeniden Belirledi
Yorum

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği’ de ve diğer sermaye piyasası mevzuatında yer alan düzenleme, hüküm ve prensipler çerçevesinde yönetim kurulu komite üyelerinin yeniden belirlenmesine karar verdi.

Alınan kararlar kapsamında Ücret Komitesi, Aday Gösterme Komitesi, Kurumsal Yönetim Komitesi, Denetim Komitesi ve Riskin Erken Saptanması Komitesi’nin başkanları ve üyeleri belirlendi.

Yapılan açıklamada Ücret Komitesi’nin Başkanı’nın Lale Gözübüyük, üyelerinin Mehmet Tuğrul Tekbulut ve Lale Ergin, Aday Gösterme Komitesi’nin Başkanı’nın Lale Ergin, üyelerinin Mehmet Tuğrul Tekbulut ve Söz Ar, Kurumsal Yönetim Komitesi’nin Başkanı’nın Nezahat Gültekin, üyelerinin Mehmet Tuğrul Tekbulut, Lale Gözübüyük ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi Canan Şenkut, Denetim Komitesi’nin Başkanı’nın Nezahat Gültekin, üyesinin Lale Gözübüyük, Riskin Erken Saptanması Komitesi’nin Başkanı’nın Lale Ergin ve üyesinin Söz Ar olmasına karar verildi.

Söz konusu isimlerden Lale Gözübüyük, Mehmet Tuğrul Tekbulut, Lale Ergin ve Nezahat Gültekin bağımsız yönetim kurulu üyesi pozisyonunda yer alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu