Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

LINK Azalan Borsa Arzıyla Eylül’de Çoğu Altcoinden İyi Grafik Çizdi

Chainlink, azalan borsa arzının etkisiyle Eylül ayında çoğu altcoinden iyi performans sergiledi. Detaylar haberin devamında;
LINK Azalan Borsa Arzıyla Eylül’de Çoğu Altcoinden İyi Grafik Çizdi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Chainlink (LINK) Eylül ayında çoğu altcoinden daha iyi performans göstererek son iki haftada yüzde 25 kazanç sağladı. LINK tokenları sürekli olarak borsalardan çekilip soğuk cüzdanlara taşınırken bu durum, varlık üzerindeki satış baskısını azalttı.

Bunun yanı sıra, ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, altı aylık uzun bir zaman diliminde LINK’te yükseliş beklentisinde olduğunu dile getirdi.

Borsalardaki Chainlink Arzı Yüzde 16,4 Düştü

Chainlink, 11 Eylül Pazartesi tarihinin gün içi en düşük seviyesi olan 5,747 dolardan bu yana elde ettiği yüzde 25’lik kazançla Eylül ayında diğer altcoinlere kıyasla en iyi performans gösteren varlık olarak öne çıktı.

LINK’in fiyat kazancına merkezi borsalarda azalan arz eşlik etti. Kripto istihbarat platformu Santiment’in verilerine göre LINK arzı son on gün içinde yüzde 16,4 düştü. Genel olarak, bir varlığın arzındaki azalış, üzerindeki satış baskısının azalması ve yükseliş işareti olarak değerlendirilmektedir.

LINK Borsa Arzı Düşüşte
Kaynak: Santiment

Santiment’teki analistler, borsalardan çıkan tokenlerin soğuk cüzdanlara, genellikle internete bağlı olmayan fiziksel cüzdanlara aktığını ortaya koydu. Soğuk cüzdanlara gönderilen LINK tokenları, alım satım veya kar elde etmek için kripto para borsalarına gönderilmedikleri sürece dolaşımdan kaldırılmış olur.

GCM Yatırım Banner

LINK’in borsalardan soğuk cüzdanlara doğru hareketi, altcoin için yükseliş tezinin bir başka itici gücü olarak değerlendiriliyor.

Sonraki Döngüde Altcoinlerden Daha İyi Performans Gösterebilir

Öte yandan, popüler popüler kripto analisti Altcoin Sherpa, takipçilerine LINK’in altı aydan uzun süredir tutmayı düşündüğü altcoinlerden biri olduğunu bildirdi.

Analist, LINK’in fiyat potansiyeli açısından diğer altcoinlere kıyasla güçlü duruş sergilediğini savundu. Bu nedenle Sherpa, bir sonraki döngü için LINK biriktirmeyi düşündüğünü ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın