Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

LC Waikiki Orta Amerika’da İlk Mağazasını Açtı

LC Waikiki, Panama’da açtığı mağazayla Orta Amerika pazarına da giriş yaptı. Şirketin attığı adıma dair detaylar haberde...
LC Waikiki Orta Amerika’da İlk Mağazasını Açtı
Son Güncelleme: 
Yorum

1988 yılında Paris’te kurulan ancak daha sonra İstanbul’da büyüyen en köklü hazır giyim markalarından biri olan LC Waikiki 48 bine yakın çalışanıyla her geçen gün daha da büyüyor. 4 kıtada, onlarca ülkede, 1300’den fazla mağazasıyla faaliyet gösteren şirket Orta Amerika’da ilk ülkesi olacak Panama ile 59. ülkeye giriş yapıyor.

23 ülkede pazar lideri konumunda olan LC Waikiki, Orta Amerika’da açtığı mağazayla bölgede genişlemeye devam ediyor.

Söz konusu mağaza açılışı ile Latin Amerika bölgesinde üçüncü, Orta Amerika’da ise ilk ülkesi olacak Panama ile 59. ülkeye adım atmış oldu.

Ünlü markanın mağazası kentin önde gelen alışveriş bölgesi Metromall’de bulunuyor. 1.190 metrekarelik geniş bir alana sahip olan mağaza ile Panama halkına hizmet verecek olan şirketin, önümüzdeki aylarda ülkede bir mağaza daha açmayı planladığı aktarıldı.

Böylece bölgedeki varlığını daha da güçlendirmiş olacak. Ekvador ve Peru gibi Latin Amerika ülkelerinde de faaliyet gösteren LC Waikiki’nin bu yıl içinde bölgede toplamda 9 yeni mağaza açacağı bildirildi.

Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulan LC Waikiki, Avrupa’nın en başarılı üç giyim markasından biri olma vizyonu doğrultusunda hareket ediyor. (AA)

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu