Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Urus SUV’a Yapılan Tasarım Ötesi Şekiller!

Dünyanın en hızlı 4x4 aracı olarak piyasaya giren Lamborghini Urus, bir tasarımcı tarafından çeşitli versiyon ve tiplerde tekrar alındı...
Lamborghini Urus SUV’a Yapılan Tasarım Ötesi Şekiller!

İtalyan tasarımlarının insanların direk olarak ruhlarına hitap ettiğini Urus ile birlikte net şekilde anladık. Normal olarak bu SUV araçla oynayan, farklı yerlere götürenler olacaktı. Tasarımcılar yeni oluşum bir SUV üzerinde farklı segment araçların şekillerini verdiler. Yapılan çizimlerin tabi ki hiç bir çıkma zorunluluğu veya Lamborghini’nin isteğiyle yapılan işler değil.

Tamamen bağımsız! Ancak çizimleri gördüğümüz zaman da belki pick-up hariç diğerleri “keşke” diye içimizden geçti. Yeni Urus tasarımlarının dış yapı ağırlıklı olarak, renk ve gövde kitleri üzerine yapıldığını görüyoruz. İşin daha da ilginç tarafı ise çizimlerin bazıları Urus çıkmadan önce tamamlanmıştı bile.

Doğal olarak en sıra dışı olanı da pick-up versiyonu olmuş.

Lamborghini Urus Pick-up

Hatta Urus’un Range Rover Evoque Convertible tarzı farklı renk ve jant seçenekleri de çizilmiş.

Lamborghini Urus Pick-up Turuncu

Urus’un siyah Batmobil halide inanılmaz duruyor.

Lamborghini Urus Siyah Donanım

Benim en çok hoşuma bu off road tiplemesi gitti.
Port bagaj, koruma demirleri ve hele ki lastikleri Mad-max’e aday.

Lamborghini Urus Siyah Off Road Donanım

Tasarımın sarı kısmında Mercedes’lerin AMG dönüşüm hissiyatı var. Tampon şekilleri tamamen tasarımcıların hayaliyle canlandırılmış.

Lamborghini Urus Sarı Çizim

Aksyonov Nikita tarafından ele alınan Urus’un sağda geometrik duran egzozları ortaya alınarak saldırgan hava verilmiş.

Lamborghini Urus Sarı Çizim Arka Görünüm

Geniş petekli kırmızı Urus’da, Lambo’nun çıkartacağı bir GT araç versiyonu gibi duruyor.

Lamborghini Urus Kırmızı GT

Hayal gücünde sınır tanımayan ise bu bukalemun tarzını olan diyebiliriz.

Lamborghini Urus Bukelamun

Urus Polis arabasını alacak ülke zaten başından belli. Dubai!!!

Lamborghini Urus Polis Arabası

4.0L çif turbo V8 ile SUV dünyasına giriş yapan Urus, gerçekten her detayıyla övgüleri hakeden bir araç olmuş. Tanıtımımızda da bir çok kere İtalyan firmanın bu yönünden bahsettik.

Dünyanın en hızlı SUV aracı ünvanını almasıyla da süper spor araba dünyasının yerden yüksek hız aracı olarak da tarihe geçti. Bu kısımda Ferrari’nin 2022 yılı için düşündüğü SUV modelinin büyük atak yapmasını bekliyoruz. Madem Ferrari ve Lamborghini iki ezeli rakip, mutlaka şartları eşitleyecek bir şeyler yapılması gerekiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum