Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Zengin Ülkelerinden Olan Kuveyt’te Rastlayacağınız Süper Lüks Arabalar

Dünyanın en çok merak edilen ülkelerinden biri olan Kuveyt zenginliğin nasıl bir şey olduğunu bize gösteriyor. İşte ülkede göreceğiniz süper lüks arabalar...
Son Güncelleme: 
Yorum

Kuveyt’in arap yarımadasındaki ülkeler arasında en zengin ve lüks ülkelerden biri olduğu bilinmektedir. Kişi başına düşen milli gelirin yaklaşık 71 bin dolar olduğu ülkede, insanların refah düzeyinin son derece yüksek olduğu aşikardır.

Kuveyt’in sahip olduğu bu büyük zenginliğin altında hiç kuşkusuz, bünyesinde bulunan çok sayıdaki petrol rezervleri olmaktadır. Dünyanın petrol ihtiyacının önemli bir kısmının bu bölgeden karşılandığını düşünecek olursak, ülkenin sahip olduğu bu zenginlik şaşırtıcı olmamaktadır.

Bu derece bir zenginliğe sahip olan ülkenin sokaklarında ise dünyanın en iyi ve lüks arabalarının dolaştığını görebiliriz. Görüntülerde şehrin ışıltılı gece görüntülerinin yanı sıra süper lüks arabaların yollardaki seyrine tanık oluyorsunuz. Kuveyt, bu kadar lüks arabayı bir arada görebileceğiniz ender yerlerden birisi olmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu