Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kripto Pazarında Kırmızılara Direnen O Altcoin Hedef Büyüttü!

Solana entegrasyonunun ardından o direnç bölgesinin aşılması halinde Filecoin fiyatı için 10 doların görünürde olduğu belirtiliyor. Detaylar haberde;
Kripto Pazarında Kırmızılara Direnen O Altcoin Hedef Büyüttü!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Filecoin (FIL) fiyatı yükseliş eğilimini sürdürerek işlem görmeye devam ediyor ve gün içinde yeşil görünüm veren ender kripto para birimleri arasında yer alıyor. Son dönemdeki çıkışıyla 10 dolar seviyesini zorlamaya başladığı görülen altcoin için bir sonraki yön eğilimini belirleyecek önemli veriler ortaya çıktı.

Altcoinin fiyatı aylıkta yüzde 80, haftalıkta ise yüzde 45’e yaklaşan çıkış göstererek kripto pazarının şu sıralar parlayan yıldızlarının ilk sıralarında geliyor. Filecoin için bu artış, ölçeklenebilirliği artırmayı ve blok geçmişini depolamayı amaçlayan bir iş birliğiyle ağın Solana ile entegre olmasının ardından geldi.

Ağ ayrıca, merkezi olmayan depolamanın geleceğini şekillendirmeye yönelik Gezegenler Arası Mutabakat (IPC) ile ölçeklendirme de dahil olmak üzere çok sayıda anlamlı dağıtımı da destekliyor.

Filecoin Ekosisteminde Önemli Gelişmeler Yaşanıyor
Kaynak: X / @Filecoin

Filecoin’in gelişim hedeflerinin üzerine inşa edilen bu proje, erişilebilirliği artırma ve talebi teşvik etme unsurlarını ikiye katlayarak ağın aktif depolama anlaşmalarında kayda değer bir artışa tanık olmasını sağladı.

Bu olaylardan kaynaklanan rüzgarlar da dahil olmak üzere Filecoin fiyatının, birçok teknik göstergenin hala yükseliş eğilimi göstermesiyle kazanımlarını artırabileceği belirtiliyor.

GCM Yatırım Banner

Altcoin fiyatını analiz eden kripto analisti Lockridge Okoth, Filecoin fiyatının, 8.0670 dolar ile 8.5360 dolar arasındaki arz bölgesi nedeniyle dirençle karşı karşıya olduğunu ifade etti.

Filecoin 10 Doları Hedefledi

FIL’in, agresif satışların beklendiği bu emir bloğunun üstesinden gelmeyi başarması durumunda, fiyat tırmanışının mevcut seviyelerin yaklaşık yüzde 22 üzerinde 10 dolarlık psikolojik seviyeye kadar uzanabileceğine dikkat çekti.

FIL Fiyatı Güçlü Görünümünü Koruyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Yükseliş trendinin devam ettiğini teyit etmek için Filecoin fiyatının günlük zaman diliminde arz bölgesinin orta çizgisinin üzerinde 8,3060 dolarlık bir mum çubuğu kapanışı kaydetmesi gerektiğinin altını çizdi.

Olası olumsuz senaryoya da değinen analist, arz bölgesinden gelen bir reddedilmenin Filecoin fiyatını 7 dolarlık psikolojik seviyeye doğru geri çekebileceği, düşüşün derinleşmesiyle 6,3050 dolara kadar geri çekilmeyle birlikte yükseliş tezinin geçersiz kılınabileceği konusunda uyardı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.