Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kripto Pazarı Kayıptayken O Altcoin Büyük Patlama için Gün Sayıyor!

ABD enflasyon verilerinin duyurulmasının ardından kripto piyasasının genelinde kırmızı görünüm hakimken, bazı altcoinler için büyük patlama beklentisi mevcut. Detaylar haberde;
Kripto Pazarı Kayıptayken O Altcoin Büyük Patlama için Gün Sayıyor!
Son Güncelleme: 
Yorum

ABD enflasyon verilerinin beklentiyi aşması şaşırtmayacağı üzere kripto para piyasasını olumsuz etkiledi. Çoğu kripto para birimi şu dakikalarda kayıplarını geri alabilme mücadelesi veriyor. Popüler bir altcoin analisti ise piyasanın kırmızıya boyandığı ortamda özellikle bir altcoine dikkat çekti.

Altcoinlere yönelik analiz ve tahminleriyle şimdiye kadar pek çok nokta atışta bulunmuş olan Altcoin Sherpa analizlerini güncellerken, Bitcoin’in (BTC) yanı sıra Sushiswap (SUSHI) ve ChainLink (LINK) için önemli mesajlar verdi.

Sherpa, Twitter’da 185 bin takipçisine seslenirken, ilk olarak piyasanın önder kripto para birimi Bitcoin’i ele aldı.

“Bitcoin Sıçramadan Önce Burayı Görebilir”

Analist, Bitcoin’in sıçramaya geçmeden önce muhtemelen biraz daha düşmesi gerektiğini söyledi.

Sherpa, amiral kripto para birimi için düşük seviyelerin önce yeşil talep bölgesiyle birlikte geldiğini, 18 bin dolarlık seviyeye düşüşün ardından yüksek bir sıçrama beklediğini belirtti.

Sherpa Bitcoin Analizi
Kaynak: Twitter

BTC haber yazımı esnasında gün içindeki kayıplarını büyük ölçüde geri almış bir şekilde 19 bin dolar civarında seyrediyor.

Analist SUSHI’den Patlama Bekliyor!

Sherpa, BTC’nin ardından takipçilerine büyük fırsat potansiyeli taşıdığını düşündüğü bir altcoinden bahsetti.

Fenomen isim, üssel hareketli ortalamasına (EMA) ve Fibonacci (fib) düzeltmesinin gösterdiği destek ve direnç seviyelerine bakarak SushiSwap’ın yönetişim tokenı olan SUSHI’nin çok yakında bir sıçrama yapabileceğinin altını çizdi.

Maksimum arzı 250 milyon adet olarak sınırlandırılmış olan SUSHI için bir miktar konsolide olduktan sonra sıçrama beklediğini söyleyen analist, yine de bu süreçte ortaya çıkabilecek bazı tuhaf haberlere dikkat edilmesi konusunda yatırımcıları uyardı.

Sherpa Sushi Analizi
Kaynak: Twitter

SUSHI, haber yazımı esnasında 1.22 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte yaklaşık olarak yüzde 2’lik değer kaybı yaşadı.

Analist, ChainLink Konusunda İyimser Duruşunu Koruyor

Kripto analisti son olarak merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) konusunda iyimser duruşunu koruduğunu söyledi.

Sherpa’nın LINK için düşünceleri şu şekilde:

“LINK: Bunu şimdilik bir stablecoin gibi görsem de yüksek zaman dilimli çizelgelerde uzun vadeli yatırım olarak oldukça makul göründüğünü düşünüyorum. Bana göre bu altcoin şu an için bir birikim aralığında ve bu sürecin sonunda gerçekten iyi olduğunu göreceğiz.”

Sherpa Link Analizi
Kaynak: Twitter

LINK haber yazımı esnasında 6.86 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 4 düştü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%