Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

KOZAL, KRTEK VE IZFAS’tan Güncel Haberler

Borsa İstanbul’da işlem gören KOZAL pay geri alımını, KRTEK temettü kararını, IZFAS isse varlık edinimini duyurdu. İşte detaylar;
KOZAL, KRTEK VE IZFAS’tan Güncel Haberler
Yorum

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Koza Altın İşletmeleri (KOZAL), 700 milyon TL olarak belirlediği geri alım fonundan toplam 367.135.000 TL’lik hisse geri alımı yaptığını duyurdu. Şirket ayırdığı fon tutarının yaklaşık yarısını kullanmış oldu. KOZAL, günlük yüzde 0,7 düşüşle 20,4 TL’den işlem görüyor.

Karsu Tekstil Sanayii ve Ticaret (KRTEK), yaptığı açıklamada Türkiye’nin olağanüstü bir dönemden geçtiği bu dönemde, şirketin finansal yapısı da göz önüne alınarak 2022 yılı karının olağanüstü yedeklere bırakılacağını, nakit temettü vermeyeceğini paylaştı.

KRTEK, günlük yüzde 1 kayıpla 20,6 seviyesinde seyrediyor.

İzmir Fırça Sanayi (IZFAS), 52.000 dolar değerinde 1 adet FTM 2680 plastik enjeksiyon makinası satın alındığını, 17.03.2023 tarihinde montajı ve testlerinin tamamlanarak faaliyete başladığını belirtti.

IZFAS, yatay seyrederek 5,3 TL’den işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu