Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Koza Altın Mahmut Çelik’i Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atadı

Yönetim kurulu üyesi atamasını açıklayan Koza Altın’ın hisseleri haftanın son işlem gününde %5 oranında değerlendi.
Koza Altın Mahmut Çelik’i Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atadı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Koza Altın İşletmeleri Anonim Şirketi, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yönetim kurulu üye ataması hakkında bilgilendirmede bulundu.

Mahmut Çelik Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) 2021/510 sayılı kararıyla İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş., Koza Altın İşletmeleri A.Ş. ve Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.’ye yönetim kurulu üyesi olarak atandı.

Koza Altın hisseleri gün içinde %5 artış sağlayarak, 9 ayın en yükseğine ulaştı.
Koza Altın Hisseleri %5 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

KOZAL koduyla borsa kotunda yer alan şirket hisseleri saat 15.55’te %4,97 artıda işlem görüyor. 135,30 liradan fiyatlanan hisseler, gün içinde 129,6 – 135,5 arasında hareket etti. Açılışı 130,2 seviyesinden yapmıştı.

Hisseler gün içinde çıktığı tepe noktasıyla, 1 Mart’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaşmış oldu. Hisselerin rekor seviyesi ise 155,20 TL ile 19 Şubat 2021 tarihinde görüldü.

Fiyat performansının dönemsel değişimlerine bakıldığında haftalık bazda %12,25, aylık %30,14 oranında yükseldiği görülüyor. Koza Altın hisselerinin yatırımcısına son bir yıl içinde sunduğu getiri oranı ise %72 seviyesinde.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.