Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Konya Çimento Hisseleri Toplu İş Sözleşmesi Görüşmesine Tepki Vermedi

Konya Çimento, ÇEİS ile Türkiye Çimse-İş Sendikası arasındaki yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin üçüncü toplantısının yapıldığını açıkladı.
Konya Çimento Hisseleri Toplu İş Sözleşmesi Görüşmesine Tepki Vermedi
Son Güncelleme: 
Yorum

Konya Çimento Sanayii Anonim Şirketi, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri hakkında açıklamada bulundu.

Konya Çimento, üyesi bulunduğu Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin üçüncü toplantısının 5 Ocak 2022 Çarşamba günü gerçekleştirildiğini bildirdi.

Hisseler açıklamanın ardından negatif seyrini sürdürdü.
Konya Çimento Hisse Düşüş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dün en son 1064,30 Türk lirasında fiyatlanan KONYA hisse senetleri, bugünün açılışını 1048,90 TL ile yaptı. 12.00’da 1085 liraya kadar çıkan KONYA hisseleri, buradan sonra gerileyerek negatif bölgeye düştü.

Hisselerin haftalık performansı yüzde 8,6 artışa işaret ederken aylık bazda yüzde 1,4 değer kaybetti. Yıllık olarak ise yüzde 3 oranında düştü.

TSİ 14.45’te yüzde 0,55 ekside fiyatlanan hisseler 1020 – 1085 TL aralığın hareket etti. Negatif seyrin sürmesi durumunda Konya Çimento hisseler için izlenecek ilk teknik destek 1024 TL oldu. Yükseliş durumundaysa 1089 TL ilk direnç noktasını gösterdi.

Konya Çimento Aralık sonunda Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ikinci toplantısının 29 Aralık 2021’de gerçekleştirildiğini açıklamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu