Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul’den Depremzedelere Destek

Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul deprem bölgesindeki vatandaşlar için yaptığı yardımları KAP üzerinden duyurdu.
Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul’den Depremzedelere Destek
Yorum

Pazartesi günü yaşanan ve son açıklamalara göre 9 bine yakın insanın hayatını kaybetmesine sebep olan Kahramanmaraş depremi için yardımlar sürüyor. Tüm dünyanın Türkiye için tek yürek olduğu bu zor günlerde, depremden etkilenen insanlar için yapılacak her yardım hayati önem taşıyor.

Koleksiyon Mobilya da elini taşın altına koyarak 2,5 milyon liralık bağış yapacağını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda açıklama yapan şirket, öncelikle hayatını kaybedenlere baş sağlığı ve yaralılara acil şifa diledi.

Tekirdağ’daki fabrikasında üretilen yatak, yorgan ve battaniyelerin kamyon ve tırlara yüklenerek AFAD ve Kızılay ile koordineli olarak bölgelere ulaştırılmak üzere yollandığı belirtildi.

Yaraların sarılmasına destek olmak amacıyla yollanan yardım tırlarında ayrıca çalışanları tarafından hazırlanan yardım kolilerinin de bulunduğunu belirten Koleksiyon Mobilya, “2023 yılı Genel Kurul’un belirleyeceği bağış limiti içerisinden 2.500.000 TL tutarında ayni ve nakdi yardım yapılacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir Yardım da EYG GYO’dan Geldi

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş deprem bölgesine Kızılay aracılığıyla bağış yaptı.

3.310 adet deprem battaniyesi, 528 adet elektrikli ısıtıcı, 5.550 adet erzak kolisi toplam 2.000.000 TL tutarındaki ayni yardımın 2023 yılı Genel Kurul’un belirleyeceği bağış limiti içerisinden kullanılarak yapıldığı açıklandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu