Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul’den Depremzedelere Destek

Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul deprem bölgesindeki vatandaşlar için yaptığı yardımları KAP üzerinden duyurdu.
Koleksiyon Mobilya ve EYG Gayrimenkul’den Depremzedelere Destek
HABER GİRİŞ

Pazartesi günü yaşanan ve son açıklamalara göre 9 bine yakın insanın hayatını kaybetmesine sebep olan Kahramanmaraş depremi için yardımlar sürüyor. Tüm dünyanın Türkiye için tek yürek olduğu bu zor günlerde, depremden etkilenen insanlar için yapılacak her yardım hayati önem taşıyor.

Koleksiyon Mobilya da elini taşın altına koyarak 2,5 milyon liralık bağış yapacağını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda açıklama yapan şirket, öncelikle hayatını kaybedenlere baş sağlığı ve yaralılara acil şifa diledi.

Tekirdağ’daki fabrikasında üretilen yatak, yorgan ve battaniyelerin kamyon ve tırlara yüklenerek AFAD ve Kızılay ile koordineli olarak bölgelere ulaştırılmak üzere yollandığı belirtildi.

Yaraların sarılmasına destek olmak amacıyla yollanan yardım tırlarında ayrıca çalışanları tarafından hazırlanan yardım kolilerinin de bulunduğunu belirten Koleksiyon Mobilya, “2023 yılı Genel Kurul’un belirleyeceği bağış limiti içerisinden 2.500.000 TL tutarında ayni ve nakdi yardım yapılacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir Yardım da EYG GYO’dan Geldi

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş deprem bölgesine Kızılay aracılığıyla bağış yaptı.

GCM Yatırım Banner

3.310 adet deprem battaniyesi, 528 adet elektrikli ısıtıcı, 5.550 adet erzak kolisi toplam 2.000.000 TL tutarındaki ayni yardımın 2023 yılı Genel Kurul’un belirleyeceği bağış limiti içerisinden kullanılarak yapıldığı açıklandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın