Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Köklü Otomotiv Şirketinden MEDAŞ’a Araç Teslimatı

Otomotiv sektörünün köklü şirketi Anadolu Isuzu, Konya Meram Elektrik Dağıtım A.Ş'ye 107 adet araç teslimatı yaptı. Detaylar haberde...
Köklü Otomotiv Şirketinden MEDAŞ’a Araç Teslimatı
HABER GİRİŞ

Temelleri 1965 yılında atılan Anadolu Isuzu, Konya Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ) arasında araç teslimatı gerçekleşti.

Buna göre Anadolu Isuzu, MEDAŞ’a Konya ve çevre illerdeki elektrik dağıtım saha operasyonlarında bakım-onarım amaçlı olarak kullanılmak üzere 107 adet ‘D-Max 4×4’ model pick-up teslimatı yaptı.

Söz konusu törende açıklamada bulunan Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman, “Güçlü bayi ve servis ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Anadolu Isuzu’nun, müşteri memnuniyetini artırarak ticari araç pazarında en çok tercih edilen marka olarak devam edeceğini belirtti.

Şirket, D-Max pick-up modellerini Nisan ayında pazara sunmuştu. D-Max pick-up, araç güvenliğini ve sağlamlığını artıran şasisi ve güçlü süspansiyon yapısına sahip. Yakıt tüketiminde tutumlu olmasıyla ön plana çıkıyor. (AA)

GCM Yatırım Banner

Şirketin Hisseleri Yatırımcının Yüzünü Güldürmedi

26 yıl önce Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan şirketin (ASUZU) kodlu hisseleri gün içinde 226,6 TL’ye tırmandı.

Yükselişin ardından hafif düşüşe geçen hisseler saat 14.35 itibarıyla 223,7TL’ye kadar geriledi.

Şirketin hisseleri yatırımcısına aylık bazda kaybettirdiği değer yüzde 7’yi geçti. Yıllık bazda yüzde 8,97’lik kazandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın