Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kocaer Çelik’ten Dev Sipariş! BIZIM, Temettü Tarihini Açıkladı

Borsa İstanbul’da işlem gören KCAER 23,5 milyon dolarlık siparişini açıklarken Bizim Toptan temettü tarihini paylaştı. İşte detaylar;
Kocaer Çelik’ten Dev Sipariş! BIZIM, Temettü Tarihini Açıkladı
HABER GİRİŞ

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER), yeni iş ilişkisine yönelik paylaşım yaparak yatırımcıları bilgilendirdi. Şirket, 2022 yurt dışı satışlarının yüzde 19’unu gerçekleştirdiği MENA (Orta Doğu – Kuzey Afrika) bölgesinden yeni sipariş aldığını duyurdu.

MENA’dan son 45 günde 23.501.071 dolarlık sipariş alındığı belirtilen açıklamada bölgeye olan satışların 2023 yılında da güçlü seyrini sürdürdüğü ifade edildi.

KCAER, günlük yüzde 3,4 düşüşle kapanışını 24,5 TL’den yaptı. Hisse haftalık bazda yüzde 1 düşerken aylık yüzde 31,4, yıllık yüzde 167 oranında kazanç sağladı.

Bizim Toptan

Borsa İstanbul’da BIZIM koduyla işlem gören Bizim Toptan Satış Mağazaları, 14 Eylül’de kar payı dağıtım tarihiyle ilgili duyurusunu paylaştı.

Kocaer Çelik’ten Dev Sipariş! BIZIM, Temettü Tarihini AçıkladıKaynak: KAP

GCM Yatırım Banner

Şirket, bir önceki yılın karından pay başına brüt 0,83 TL, net 0,74 TL nakit temettünün 9 Ekim 2023 tarihinde ödeneceğini duyurdu.

BIZIM, yüzde 2 değer kaybederek günü 44,3 TL’den tamamladı. Hissede haftalık yüzde 10,5, aylık yüzde 32,6 ve yıllık yüzde 90 oranında yükseliş görüldü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.