Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

KMPUR Temettüsünü, BARMA Bedelsiz Sermaye Artırımını Duyurdu

Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan (KAP) açıklama yapan KMPUR temettüsünü, BARMA ise bedelsiz sermayesinin tescil edildiğini paylaştı.
KMPUR Temettüsünü, BARMA Bedelsiz Sermaye Artırımını Duyurdu
Yorum

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamalar yaparak paydaşlarını bilgilendiriyor. Yatırımcılar, portföyünde olan şirketlerin bilançolarına ve temettü bildirimlerine odaklanmış durumda. Kimteks Poliüretan (KMPUR) kar payı dağıtımına ilişkin paylaşım yaptı.

KMPUR, 2022 yılında yatırımcılarına pay başına brüt 2,4 TL, net 2,2 TL nakit temettü dağıtacağını açıkladı. Şirket 2022 yılında 597.391.454 TL net kar bildirmişti.

KMPUR Temettüsünü, BARMA Bedelsiz Sermaye Artırımını DuyurduKaynak: KAP

KMPUR, günlük yüzde 0,8 kayıpla 100 TL’den işlem görüyor.

BARMA’dan Bedelsiz Sermaye Artırımı

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret (BARMA), KAP üzerinden yüzde 400 oranında bedelsiz sermaye artırımının tescil edildiğini duyurdu.

Şirket, 52.500.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin iç kaynaklardan 210.000.000 TL tutarında artış ile 262.500.000 TL’ye çıkarılmasına yönelik işlemlerin tamamlandığını ifade etti.

BARMA, günlük yüzde 2 artışla 18 TL seviyesinde seyrediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu