Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kiler GYO Sermaye Artırımı için Başvuru Yaparken Hisseler 5 Ayın Düşüğünde

Sermaye artırımı için SPK'ye başvuruda bulunduğunu açıklayan Kiler GYO hisseleri, 5 ayın en düşük seviyelerinde işlem görüyor. Detaylar aşağıda;
Kiler GYO Sermaye Artırımı için Başvuru Yaparken Hisseler 5 Ayın Düşüğünde
Son Güncelleme: 
Yorum

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) sermaye artırımı hakkında açıklamada bulundu.

Kiler GYO’nun 1.400.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 620.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle, 775.000.000 TL (%125 oranında) artırılarak 1.395.000.000,00 TL’ye çıkarılmasına ilişkin olarak hazırlanmış olan izahnamenin onaylanması talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu’na bugün başvuruda bulunulduğu belirtildi.

Dün en son 1,68 TL’de fiyatlanan Kiler GYO hisseleri, 29 Aralık seansına yatay başladı.
Kiler GYO Hisse Düşük
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

İlerleyen dakikalarda büyük bir değişim göstermezken 1,65 – 1,69 TL aralığında hareket etti.

Yukarı yönlü seyir durumunda Kiler GYO için izlenecek ilk teknik direnç 1,69 TL iken aşağı yön durumunda 1,65 TL ilk destek oldu. Aylık bazda yüzde 24 oranında değer kaybeden KLGYO kodlu hisse senetleri, yıllık bazda yüzde 33 düştü.

Şubat ayında 2,97 TL ile bir yılın yükseğini kaydeden hisseler, 7 Aralık’taki 2,60 TL’lik yükseğin ardından geriledi. Bugünkü düşük seviye Kiler GYO hisselerin Temmuz sonundan bu yana en zayıf değerini işaretledi.

Hisseler Ekim 2020’de 4,99 TL ile tüm zamanların rekorunu kırdıktan sonra düşerek 3 TL altında seyretmeye başladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu