Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kiler GYO, İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi’yle İmzaladığı Sözleşmeyi Feshetti

4 yıl önce imzalanan arsa sözleşmesinin feshedildiğini duyuran Kiler GYO hisseleri, haftalık bazda %3 değer kaybetti.
Kiler GYO, İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi’yle İmzaladığı Sözleşmeyi Feshetti

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 03.05.2017 tarihinde imzalanan bir sözleşmenin feshi hakkında açıklamada bulundu. İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan 482 ada numaralı parselde kayıtlı arsa malikleri ile imzalanan, Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat ile Hasılat Paylaşımı Sözleşmesi’nin feshedildiği bildirildi.

Karşı taraf İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi (İhlas Holding A.Ş – İhlas Pazarlama A.Ş – İhlas Yapı Turizm ve Sağlık A.Ş – İhlas Madencilik A.Ş   Ortak Girişimi) olurken, fesihname sözleşmenin her iki tarafça imzalandığı söylendi.

Kiler GYO’nun KLGYO kodlu hisseleri yatırımcısına kaybettiren bir haftayı geride bırakmaya hazırlanıyor.
Kiler GYO Hisseleri %0,61 Artıda
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

1,66 liradan işlem gören hisseler, bu hafta 1,60 – 1,73 arasında seyretti. Saat 15.13’te %0,61 artıda seyrediyor. Toplam değişimi %3’e yakın düşüş oldu.

Hisselerin aylık kaybı %12 ile daha geniş olurken, yıllık %1 düşüş sergiledi. 52 haftada gördüğü en düşük seviye 1,47, en yüksek 5,00 TL oldu.

Kiler GYO hisselerinde teknik indikatörler günlük “güçlü sat”ı, saatlik “al” tavsiyesini işaret ediyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum