Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kiler GYO Ağustos’ta Satışı Başlayacak Projelerini Duyurdu

KAP üzerinden yapılan açıklamaya göre Kiler GYO, Referans Ümraniye, Referans Pendik ve Referans Göktürk’te satışlara başlayacak.
Kiler GYO Ağustos’ta Satışı Başlayacak Projelerini Duyurdu
Yorum

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. geliştirme aşamasında olan bir projenin sürecine dair açıklama yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan bilgiye göre adı geçen projelerde Ağustos ayı içerisinde lansman ve satışa başlanması planlanıyor.

Söz konusu projeler;

    • Emlak Konut GYO A.Ş. ile geliştirilen 313 konut ile 46 ticari üniteye ve 67.413 m² inşaat alanına sahip olan Referans Ümraniye
    • İller Bankası A.Ş. ile geliştirilen 686 konut ile 213 ticari üniteye ve 200.386 m² inşaat alanına sahip olan Referans Pendik,
    • Göktürk arsası üzerinde geliştirilen 182 konut ile 1 ticari üniteye ve 51.144 m² inşaat alanına sahip Referans Göktürk olarak sıralandı.

Kiler GYO hisseleri (KLGYO), saat 13.06’da yüzde 1 değer kazancıyla 3,01 liradan işlem görüyor.

Haftalık bazda yüzde 8’e yakın değer kazanan hisselerde teknik olarak 2,96 – 2,98 seviyeleri destek, 3,04 – 3,08 seviyeleri direnç olarak izleniyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu