Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kablo Şirketinin CEO’sundan Sürdürülebilirlik Mesajı

Kablo şirketinin gerçekleştirdiği 2023 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı'nda sürdürülebilirlik mesajı verilirken, yeni hedefler doğrultusunda ilerleneceği vurgulandı.
Kablo Şirketinin CEO’sundan Sürdürülebilirlik Mesajı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe faaliyet gösteren Türk Prysmian Kablo Ve Sistemleri A.Ş’nin, 2023 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı 10-12 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs’ta yapıldı. A-Takımı Yetkili Satıcıları ile birlikte şirketin üst düzey yöneticileri sunumlarını gerçekleştirdi. Söz konusu toplantının ana teması sürdürülebilirlik olurken, Türk Prysmian Kablo CEO’su Ülkü Özcan önemli mesajlar verdi.

2023 yılının ilk 9 ayına atıfta bulunarak zor bir dönemi geride bıraktıklarını dile getiren Özcan, “Şimdi önümüzde yeni hedeflere daha sağlam adımlarla yürüyeceğimiz yeni bir dönem bizi bekliyor.” açıklamasında bulundu.

Şirketin, sektördeki öncü rolünü sürdürülebilirlik ve dijitalleşme yatırımları ile devam ettirdiğini dile getiren Özcan, en önemli iş ortaklarından olan A-Takımı Yetkili Satıcıları ile birlikte hedeflerde ilerlemeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Prysmian Group MEART Bölgesi CEO’su Cinzia Farise, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile uyumlu olmak üzere belirlenen sürdürülebilirlik hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti. 2027 yılına kadar benimsenen strateji vurgulandı.

Türk Prysmian Kablo Yurt İçi Satış Direktörü Etem Bakaç ise verimliliğe ve üretkenliğe odaklanıldığını her koşulda performansın yüksek tutulduğunu belirtti.

GCM Yatırım Banner

Bu ayın başında kablo şirketinin Saha Kurum Yönetim ve Kredi Derecelendirme A.Ş. tarafından derecelendirme notu yayımlanmıştı. Kurumsal derecelendirme notu 95,52 olarak revize edilmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.