Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kabine Bugün Toplanıyor! İşte Masadaki Başlıklar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Beştepe'de gerçekleşecek Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek. İşte masaya yatırılacak konular...
Kabine Bugün Toplanıyor! İşte Masadaki Başlıklar
Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eylül ayındaki yoğun diplomasi trafiği dün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesiyle başladı. Yapılan ziyaretin ardından Erdoğan bugün Beştepe’de bugün yapılacak Kabine Toplantısı’na başkanlık edecek. Masanın gündem maddelerinden biri de Putin ile yapılan görüşme olacak.

Bugün yapılacak Kabine Toplantısı’nda iç ve dış siyasette yaşanan gelişmeler ele alınacak. Ekonomideki son durum ise gündemin önemli maddelerinden biri.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eylül ayındaki görüşmeleri de konuşulacak konular arasında. Erdoğan 9-10 Eylül’de Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’ye gidecek. Orada G-20 Liderler Zirvesi’ne katılacak.

17-21 Eylül tarihleri arasında ise Birleşmiş Milletlerin 78. Genel Kurulu’na katılacak.

Ekonomide 3 yıllık yol haritasının belirleneceği Orta Vadeli Program (OVP) gündemin önemli maddeleri arasında yer alıyor.

OVP’de hazırlıklar sona gelirken toplantıda programa ilişkin son değerlendirme yapılacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu