Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

JPMorgan Favori Hisselerini Açıkladı! Şubat’ta “AL” Tavsiyesi Verdi

ABD'li yatırım bankası JPMorgan, bu 10 yabancı hisseyi favori listesine ekledi. Yatırımcılara Şubat'ta bu hisseler için "AL" tavsiyesinde bulundu. Detaylar haberde...
JPMorgan Favori Hisselerini Açıkladı! Şubat’ta “AL” Tavsiyesi Verdi
HABER GİRİŞ

Ocak ayında yukarı yönlü ivmelerini koruyan hisseler, Şubat’ta iyi bir başlangıç yaptı. Yatırımcılar şimdi piyasanın ilerleyen dönemlerde de bu güçlü harekete devam edip edemeyeceğini merak ediyor. Amerikan yatırım bankası JPMorgan, Şubat ayı için yatırımcılara yüksek getirili 10 yabancı hisse önerisinde bulundu. Söz konusu hisseler için “AL” tavsiyesinde bulundu.

Midas’ın haberine göre JPMorgan yukarı yönlü ivmeyi koruyacağını düşündüğü favori seçimlerini açıkladı.

JPMorgan’ın listesinde göreceli olarak yukarı yönlü bir geri dönüş potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü Cars. Com (CARS) hissesi yer aldı. Hisseyi izleyen 10 analistten 7’sinin CARS hissesi için “AL” tavsiyesi verdiği not edildi. Konsensüs hedef fiyatı 12 ay içinde hissede yüzde 27’nin üzerinde bir artış anlamına geldiği aktarıldı.

Önerilen bir diğer hisse ise Insulet (PODD) oldu. JPMorgan, Insulet’in 2024 ve sonrasında gelirinde önemli bir artış görmesi gerektiğini kaydetti. Analistlerin yüzde 83’ü PODD için “AL” tavsiyesinde bulunduğu bildirildi.

Bunun yanında JPMorgan’ın favorilerinde Intuitive Surgical (ISRG) yer aldı. Analistlerin yüzde 60’ı, hissenin hedef fiyatında yüzde 7,4’lük bir yükseliş ve “AL” yorumunu yaptığı aktarıldı.

GCM Yatırım Banner

JPMorgan’ın diğer favori hisseleri şu şekilde açıklandı:

  • Caterpillar (CAT)
  • McDonald’s (MCD)
  • Entergy (ETR)
  • Voya Financial (VOYA)
  • Amazon (AMZN)
  • Prologis (PLD)
  • KLA (KLAC)

JPMorgan, bunun öncesinde Sabancı Holding (SAHOL) için hedef fiyatını yükseltmişti. SAHOL hissesinde yüzde 90 artış beklendiğini not etmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.