Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İz Yatırım’dan 750 Bin Liralık Yatırım Planı

İz Yatırım Holding, bugün paylaştığı duyuruda iştiraki olduğu PWT Teknoloji için kitlesel fonlamaya gidildiğini ve ek yatırım planı olduğunu paylaştı.
İz Yatırım’dan 750 Bin Liralık Yatırım Planı
HABER GİRİŞ

Tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren İz Yatırım Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden finansal duran varlıkları hakkında açıklama paylaştı.

Holding, yatırımcılarına yaptığı bildirimde iştiraki olduğu PWT Teknoloji A.Ş. için 75 milyon TL şirket değeri üzerinden kitlesel fonlamaya gidildiğini duyurdu.

KAP açıklamasında, “17.04.2023 tarihinde 10 milyon TL değerleme üzerinden yüzde 5 oranında iştirak ettiğimiz PWT Teknoloji A.Ş., mevcut operasyonunu geliştirmek ve yeni sektörlere açılım yapmak amacıyla FonAngels öncülüğünde, 75 milyon TL şirket değeri üzerinden kitlesel fonlamaya açılmıştır” denildi.

Ayrıca İz Yatırım Holding olarak 750 bin liralık ek yatırım yapılmasının planlandığı kaydedildi.

İZ YATIRIM Hisse
Kaynak: Paratic Piyasalar

IZINV hisse koduyla borsada işlem gören ve 2013 yılında halka açılan İz Yatırım, KAP’a bildirimde bulunduğu saatlerde ılımlı bir yükseliş kaydetti.

GCM Yatırım Banner

Günlük yüzde 0,53 oranında artıda işlem gören IZINV, TSİ 16.00 sularında yüzde 37.74 lira seviyesinde kayda geçti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın