Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İyi Parti Sözcüsünden Dul ve Yetim Aylığı Açıklaması

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, dul ve yetim aylığı hakkında açıklama yaparak 8.500 TL bayram ikramiyesinin herhangi bir kesintiye uğramadan verileceğini söyledi.
İyi Parti Sözcüsünden Dul ve Yetim Aylığı Açıklaması
Son Güncelleme: 
Yorum

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, dul ve yetim aylığına yönelik açıklama yaptı. Emeklilerin yanı sıra dul ve yetim aylığı alan vatandaşların hakça ve insanca yaşamasının vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Sözcü Zorlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin sosyal devlet anlayışını güçlendirerek, her alanda ilerlemesi İYİ Parti’nin temel hedeflerinden olduğu kaydedildi.

İyi Parti Kürşat Zorlu Dul Yetim Aylığı
Kaynak: Twitter

Zorlu, daha önce açıklanan 8.500 TL bayram ikramiyesinin dul ve yetim aylığı alan vatandaşlara da herhangi bir kesintiye uğramadan vereceklerini söyledi.

Emekli dul ve yetim maaşı alan vatandaşların kurban bayramında kesintisiz 15.000 TL alacağını bildirdi. İkramiyelerin diğer hak sahibi vatandaşlar gibi alınmaya devam edeceğini aktardı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu