Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İş GYO Hisseleri Kasaba Evleri Değerlemesinin Ardından Artıda Seyri Sürdürdü

İş GYO, Ömerli Kasaba Evleri projesi hakkında tamamlanan değerleme raporunu sunarken hisseler artıda seyrini devam ettirdi. Detaylar aşağıda;
İş GYO Hisseleri Kasaba Evleri Değerlemesinin Ardından Artıda Seyri Sürdürdü
Son Güncelleme: 
Yorum

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi hisseleri bugün pozitif bölgede fiyatlanırken haftayı yüzde 5 düşüşle kapatmaya ilerliyor. İkinci yarıda yükselişi hızlandıran ISGYO hisse senetleri, önceki kapanışı 2,59 TL’de yaptıktan sonra bugüne 2,60 TL ile başladı.

TSİ 14.24’te yüzde 3,9 artıda işlem görürken gün içi hareket aralığı 2,60 – 2,73 Türk lirası oldu.

Yükselişin sürmesi durumunda hisseler için izlenecek ilk teknik direnç 2,74 TL olurken düşüş durumunda 2,61 TL ilk teknik desteği işaretledi.
İş GYO Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

17 Aralık’ta 3,23 Türk lirası ile tüm zamanların rekorunu kıran İş GYO hisseleri aylık yüzde 13,5 oranında artış kaydetti. Yıllık bazda ise yüzde 14 değerlendi.

Şirket tarafından bugün 14.00’a doğru Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) İş GYO projesi hakkında açıklama yapıldı. İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Ömerli Mahallesi, 115 Ada, 5 Parsel’e ilişkin değerleme raporunu sundu.

Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan rapor, 115 ada 5 parselde inşa edilen Ömerli Kasaba Evleri projesinin değerleme tarihindeki mevcut durumunun pazar değerinin, tamamlanması durumundaki toplam değerinin belirlenmesi amacı ile hazırlandı.

Proje Çekmeköy İlçesi’nde Ömerli Mahallesi’nde yer alan projenin yakın çevresinin konut fonksiyonlu geliştiği söylendi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu