Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Land Rover’a Fikir Olabilecek Velar SUV Kazası!

İngiltere'de Land Rover fabrikasından bayilere araç götüren bir kamyon köprüye çarparak kaza yaptı. Araçlardan biri de farklı bir kasa yapısına kavuştu!
Land Rover’a Fikir Olabilecek Velar SUV Kazası!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kazaların hangi şekilde olduğu önemli değildir. Ufakta olsa hepsi kötüdür. Bu haberimizde durumların biraz ilginç olduğu gibi biraz da komik görüntüler oluşmuş. Range Rover’ın aileye katılan son üyesi Velar, yeni müşterisine kavuşturulmak üzere yola çıkmıştı ki talihsiz bir durumla karşılaştı. En başta bilgi amaçlı olarak; Land Rover ailesinin Evoque’den başka cabrio denemesi yok!

Müşterilerin üstü açık SUV‘larda gezmeleri için çaba sarfeden İngiliz firma da beklenen atak bildiğimiz gibi gerçekleşmedi. Birileri bekleye dursun karayolu taşımacılığıyla transfer edilen Range Rover’lar, tır şoförünün ufak metraj hatasından dolayı neredeyse paramparça oldular.

Güzel SUV Saniyeler İçerisinde Üstü Açık Araca Dönüştü

Güzel SUV Saniyeler İçerisinde Üst Açık Araca Dönüştüİngiltere’de bir kamyon şoförü yaptığı ilginç kazayla konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta meydana gelen kaza, belli sayıda aracı Bolton bayine bırakıldıktan sonra, Manchester yakındalarında M61 adlı köprüye çarpmasıyla meydana gelmiş.

Tahmin edeceğimiz gibi güzergah üstündeki köprünün yükseklik uyarı rakamları dikkate alınmamış. Kaza kurbanı Kırmızı Velar, şirket hesaplarında daha olmayan cabrio karoser tipine dönüşmüş.

Kamyon Şoförü Hesaplarda Biraz Yanlışlık Yapmış

Kamyon Şoförü Hesaplarda Biraz Yanlışlık YapmışUyarı tabelalarının olmasına rağmen kamyonun üst kısmına koyulan kırmızı Range, nereden baksanız 1 metrelik fazlalığını üzerinden atmış. Kullanabilirlik durumu zaten ortada. Velar’ın kaput hizasından başlayan sürtme, sonrasında tüm sütunları keserek, bagaj kısmını komple yok etmiş.

GCM Yatırım Banner

Bundan sonra binlerce dolarlık araba ya hurdaya ayrılacak ya da satın alan serviste yedek parça olarak kullanılanacak. İngiltere’ye göre de pahalı bir sınıf olan Range Rover Velar kazayı ülkemizde yapsaydı, 1.1 milyon TL olan satış fiyatında ötürü sigorta şirketlerini kara kara düşündürürdü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın