Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İmalat Şirketinin Hisseleri Sözleşmeyle Yüzde 4’e Yakın Yükseldi

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. KAP üzerinden yeni iş ilişkisini açıkladı. Hisseler yükselişe geçti. Detaylar haberde...
İmalat Şirketinin Hisseleri Sözleşmeyle Yüzde 4’e Yakın Yükseldi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

İmalat sektöründe faaliyet gösteren Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) yeni anlaşmalarını tüm hızıyla açıklamaya devam ediyor. Şirket, bugün bu açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, faaliyetlere etkisinin olumlu olacağı anlaşmayı yaptı.

Şirket açıklamasında yurt içinde otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Kore merkezli bir firma ile anlaşmanın yapıldığını aktardı.

Üç adet vinç üretimi ve teslimatı kapsamında 352 bin 500 euro tutarında sözleşme imzalandığı bildirildi. Bahsi geçen işin Nisan 2024 tarihinde teslim edilmesinin planlandığı bildirildi.

Bülbüloğlu Vinç Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören hisseleri (BVSAN) anlaşma haberiyle yükselişe geçti. Bugün açılışı 107,80 TL’den yapan hisseler saat 14.10 itibarıyla 111,9 TL’ye kadar yükseldi. Hisseler anlaşma haberiyle anlık yüzde 4’e yakın yükseldi.

GCM Yatırım Banner

Yükseliş sonrasında hisseler hafif düşüşe geçerek 110,7 TL’ye geriledi. BVSAN hisselerinin yıllık bazda kazancı yüzde 230’u geçti. Aylık bazda ise yatırımcıya yüzde 36,6, haftalık bazda yüzde 13,81 kazandırdı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.