Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İhlas Gazetecilik Hisseleri 2 Milyon Euro’luk Yatırım Haberiyle %2 Artıda

Sektörde faaliyetlerini artırmak için yeni şube ve üretim tesisi açılacağını belirten İhlas Gazetecilik’te, hisseler alıcılı seyrediyor.
İhlas Gazetecilik Hisseleri 2 Milyon Euro’luk Yatırım Haberiyle %2 Artıda
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

İhlas Gazetecilik A.Ş. 08.10.2021 tarihli yönetim kurulu toplantısında karar aldığı, 2 milyon Euro civarında olması tahmin edilen yatırım haberini verdi. Bu yatırım ile bir tesis ve şube açılışı yapılacak.

Kurul toplantısında İstanbul, Küçükçekmece ilçesi Söğütlüçeşme Mahallesi Halkalı Caddesi N249 adresinde ambalaj ve baskı işleri yapacak yeni şube açılmasına karar verildiği açıklandı.

Söz konusu yatırım ayrıca Karton Ambalaj Kutu Üretim Tesisi yapımında kullanılacak. Bu adımlar ile şirketin istihdamını artırması, katma değerini yükselterek ekonomik kalkınmaya destek sağlaması, faaliyet konusunu genişleterek, imalat alt yapısının çeşitlendirilmesi hedefleniyor.

BIST orman, kağıt ve basım endeksi altında yer alan şirket hisseleri, günü alıcılı bitirmeye yöneldi.
İhlas Gazetecilik Hisseleri %2,25 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

İhlas Gazetecilik hisseleri (IHGZT), saat 17.00’de %2,25 artıda işlem görüyor.

Şirkete olumlu katkı sağlayacak haberin ardından alıcılı seyrini sürdüren hisseler, günü artıda tamamlamak üzere. Açılışı 0,89 liradan yaparken, gün içinde çok fazla hareketlilik göstermedi. 0,88 – 0,92 arasında seyretti.

GCM Yatırım Banner

An itibarıyla işlem hacmi 13.007.521 TL olan hisseler son bir ay içinde yatırımcısına %30’dan fazla kaybettirdi. Yıllık bazda 0,87 – 5,40 arasında fiyatlanarak, %78 oranında geriledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın