Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İhale Haberi Düşen Hisseleri Etkilemedi

Kuzey Boru A.Ş., katıldığı ihalede birinci olduğunu duyurdu. Şirketin düşen hisselerine bir etkisi olmadı. Detaylar haberde...
İhale Haberi Düşen Hisseleri Etkilemedi
HABER GİRİŞ

Katıldığı ihaleler ile gündemden düşmeyen Kuzey Boru A.Ş., katıldığı ihale hakkında açıklamada bulundu. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada en avantajlı fiyatı verdiğini duyurdu.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ihaleye katıldığını duyuran Kuzey Boru, söz konusu ihalede en avantajlı fiyatı vererek 1. Olduğunu aktardı. İhale bedelinin KDV dahil 20 milyon 720 bin 679 TL olduğu not edildi.

İhalenin konusu şu şekilde açıklandı:

“Şirketimiz, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü- 15.Bölge Müdürlüğü (Şanlıurfa) tarafından 11.06.2024 (dün) tarihinde gerçekleştirilen, 2024/611386 ihale kayıt numaralı “Viranşehir Pompaj Sulaması 2. Kademe İkmal İnşaatı Yapım İşi Kapsamında HDPE 100 Boruların Temini” konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olmuştur.”

Kuzey Boru Paratic Piyasalar
Kaynak: Kuzey Boru

Hafta başında tavan olan KBORU hisseleri, bugün açılışı 82,60 TL’den yaptı. Günlük bazda yüzde 1,87’lik düşüşte olan hisseler 78,85 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.