Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ICBC Turkey’den AFAD’a Milyonluk Bağış

Çin Endüstri ve Ticaret Bankası’nın Türkiye iştiraki, deprem felaketi sonrasında bölgeye destek için harekete geçti. Detaylar haberde;
ICBC Turkey’den AFAD’a Milyonluk Bağış
HABER GİRİŞ

Çin Endüstri ve Ticaret Bankası’nın (ICBC) Türkiye iştiraki ICBC Turkey, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli art arda depremlerin ardından bölgeye destek için harekete geçti. Büyük yıkım, çevre 10 ili de etkileyerek büyük tahribata sebep oldu ve bölgeye yapılan her yardım ise önem taşıyor.

ICBC Turkey tarafından yapılan açıklamada, şirketin Afet ve Acil Durum Yönetimi’ne (AFAD) 1 milyon liralık maddi yardımda bulunulduğu yer aldı. ICBC Turkey, afet bölgesine yapılacak olan her türlü yardımın hayati önem taşıdığına vurguda bulundu.

Depremzedelerin ve Ekiplerin Acil İhtiyaçlarına Yardım

Genel merkezi İstanbul’da bulunan ICBC Turkey, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen Türkiye tarihinin en büyük depreminde depremzedeler için 1 milyon liralık nakdi yardım desteği sağlayacak.

Afet bölgesinde yıkıcı depremden etkilenen vatandaşlar ve ağır kış şartlarında kurtarma faaliyetlerini sürdüren ekiplerin acil ihtiyaçlarının karşılanması için desteğin yapıldığı bildirildi.

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ICBC Turkey, yaşanılan depremi felaket olarak nitelendirdi. Felaket sonrası yapılacak her türlü desteğin hayati önem taşıdığına vurguda bulunuldu.

GCM Yatırım Banner

Banka tarafından yapılan açıklamada büyük yıkımda hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılar içinse acil şifa temennisi de yer aldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.