Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hissesi Sert Yükselen Şirketten Proje Açıklaması

Son bir haftada hisse senedi fiyatı yüzde 45'ten fazla artan Kiler GYO, Beylikdüzü projesi hakkında yatırımcılarını bilgilendirdi.
Hissesi Sert Yükselen Şirketten Proje Açıklaması
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamada Beylikdüzü projesi hakkında yatırımcıları bilgilendirdi. Şirket tarafından yapılan açıklamada, İstanbul Beylikdüzü’ndeki, 709 konut ile 18 ticari üniteye ve 152.656 m² inşaat alanına sahip Referans Beylikdüzü projesi tamamlanma oranının yüzde 95’e ulaştığı belirtildi.

Söz konusu projenin 2024 yılı ilk yarısında müşterilere teslim edilmesinin planlandığı söylendi.

Kiler GYO Hisse Performansı

Kiler GYO Hisse Performansı
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin KLGYO kodlu hisse senedi fiyatı, saat 14.00 itibarıyla yüzde 1,02 ekside 5,82 liradan işlem görüyor. Son kapanışını 5,88’den yaptıktan sonra yeni güne 6,09 seviyesinden başladı.

Saat 12.20’de 6,16 lira ile günün en yükseğini gören hissenin, gün içi en düşük fiyatı 5,69 oldu. Hisseler son bir haftada yüzde 46, bir ayda yüzde 84 ve bir yılda yüzde 160 oranında artış gösterdi.

Özellikle 6 Şubat’tan bu yana gerçekleşen sert yükselişin ardından, dün şirketten KAP’a bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada “Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumlar Tebliği’ne göre Şirketimiz tarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.” ifadesine yer verildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın