Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hissesi Düşüş Trendindeki Şirket Bu Hafta Sözleşmelere Doymuyor!

Borsada SNICA koduyla işlem gören Sanica Isı Sanayi A.Ş., bugünkü distribütörlük anlaşmasının ardından KAP bildirimiyle yeni satış sözleşmeleri duyurdu. Detaylar;
Hissesi Düşüş Trendindeki Şirket Bu Hafta Sözleşmelere Doymuyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Borsa İstanbul’da SNICA koduyla işlem gören Sanica Isı Sanayi A.Ş., akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı günün üçüncü bildiriminde alt-üst yapı boru ve radyatör ürünleri satış sözleşmeleri imzalanması hakkında bilgilendirmede bulundu.

Alt ve üst yapı boruları, radyatör, kombi, gömme rezervuar, cam, kabin, küvet ve duş teknesi gibi banyo ürünleri ile elektrikli forklift ve istif makineleri üreten şirket, bu hafta çok sayıda distribütörlük ve satış sözleşmesiyle gündeme geldi.

Bu sabahki KAP bildirimiyle Suriye’de yıllık 10 milyon dolar kazançlı alt ve üst yapı boru distribütörlük anlaşması aldığını duyuran Sanica Isı Sanayi A.Ş., bu kez Türkiye’deki mevcut bayileriyle gerçekleştirilen görüşmeler çerçevesinde imzalan ürün satış sözleşmelerinin detaylarını paylaştı.

Sivas, Manisa, Diyarbakır, Ankara, İstanbul, Bitlis ve Gaziantep illerindeki bayilerle alt yapı boru, üst yapı boru, kombi ve radyatör ürünlerinin satışı içerikli satış sözleşmelerinin imzalandığı bilgisi verildi.

Bugün imzalanan tüm sözleşmelerin toplamın 16 milyon 400 bin Türk Lirası olduğu ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

SNICA Hisseleri Günü Yükselişle Tamamladı

Borsa İstanbul’da SNICA koduyla işlem gören şirketin hisseleri, haftalıkta düşüş eğilimi ortaya koymakla birlikte haftanın üçüncü işlem gününü yükselişle tamamladı.

Hisselerin değeri, günlük yüzde 0,8’lik hafif yükselişle 29,6 TL seviyesine çıktı.

Sanica Isı Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Haftalık ve aylık grafiğe bakıldığında hisseler, sırasıyla yüzde 6,9 ve 4,3 oranında kırmızı yakmış durumda. SNICA’ya yıllık bazda bakıldığında ise yatırımcısına yüzde 21,4’lük zarar ettirdiği görülüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.