Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hisseleri Yüzde 233 Kazandıran Şirket Büyük Anlaşmayı İmzaladı

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş, şirket cirosunu etkileyecek dev anlaşmayı imzaladı. Detaylar haberde...
Hisseleri Yüzde 233 Kazandıran Şirket Büyük Anlaşmayı İmzaladı
HABER GİRİŞ

Borsaya 2021 yılında giriş yapan Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketin cirosunu ve karlılığını olumlu etkileyecek anlaşmasını duyurdu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. ile anlaşmanın yapıldığını duyurdu.

Söz konusu anlaşmanın Acıbadem Kartal Hastanesi projesinin 2’nci faz mekanik tesisat işleri kapsamında imzalandığı aktarıldı.

Bahsi geçen anlaşmanın KDV dahil 141 milyon 908 bin 988 TL olduğu not edildi. Şirketin imzaladığı sözleşmenin bedelinin ilk faz ile beraber KDV dahil 219 milyon 908 bin 988 TL olduğu bildirildi. İş süresinin 6 ay olarak planlandığı ifade edildi.

Birleşim Mühendislik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören (BRLSM) kodlu hisseleri bugün açılışı 30,54 TL’den yaptı. 29,72 TL’ye kadar gerileyen hisseler, tekrardan yükselişe geçerek 30,08 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

BRLSM hisseleri yıllık bazda yüzde 233,85 kazandırırken, aylık bazda yüzde 14’e yakın kaybettirdi. Günlük kazancı yüzde 3’ü geçti. Hisseler geçen yıl en yüksek 44,84 TL’ye yükselmişti. Kapanışı 23,4 TL’den yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.