Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hisseleri Yükselişe Geçen Şirket Yeni Projesinde İlerliyor!

Hissesinin aylık kazancı yüzde 30'a yaklaşan Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., KAP'a ihale sürecine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar;
Hisseleri Yükselişe Geçen Şirket Yeni Projesinde İlerliyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Borsa İstanbul’da VRGYO koduyla işlem görmekte olan Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde ihaleye teklif verilmesi hakkında bilgilendirmede bulundu.

Açıklamada, İstanbul, Kartal’daki taşınmazın arsa satış yöntemiyle özelleştirilmesi kapsamındaki ihaleye 7 Aralık tarihinde teklif verildiği ve şirketin birinci tur pazarlık ile nihai pazarlık görüşmelerine davet edildiği bilgisi verildi.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın davet yazısında, söz konusu ihale kapsamında, şirketin 14 Aralık’taki birinci tur pazarlık ile nihai pazarlık görüşmelerine davet edildiği hususunun bildirildiği belirtildi.

Şirket temsilcilerinin söz konusu ihale kapsamındaki pazarlık görüşmelerine katılım sağlayacağı ve ihale süreçleriyle ilgili gelişmelerin paylaşılacağı ifade edildi.

Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunu 31 Ekim 2023 tarihinde KAP üzerinden paylaşmıştı. Şirket, yılın ilk dokuz aylık bölümünde 1.066.901.670 TL net kar açıklamıştı.

GCM Yatırım Banner

VRGYO Hisseleri Haftayı Yükselişle Kapattı

VRGYO hisseleri, haftanın son işlem gününü yükselişle tamamladı. Hisse değeri, günlük yüzde 5,2’lik yükselişle 25,6 TL seviyesine çıktı.

VRGYO Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Haftalık kazancı yüzde 6,9 seviyesindeki hisseler, aylıkta ise yatırımcısına yüzde 28 oranında getiri sağlamış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.