Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hisseleri Taban Yapan Enerji Şirketi O Haberleri Yalanladı

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Ve Yatırım A.Ş, medyada yer alan haberler ile ilgili açıklama yaptı. Şirketin hisseleri taban gördü. Detaylar haberde...
Hisseleri Taban Yapan Enerji Şirketi O Haberleri Yalanladı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Ve Yatırım A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden şirket ile ilgili çıkan haber ve söylentiler hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, bazı internet siteleri, sosyal medya, iletişim uygulamaları, dijital mecra vb. platformlarda birtakım haberlerin çıktığını ve yatırımcılardan gelen bilgi talebine istinaden açıklama yapıldığı kaydedildi.

Yapılan açıklamada şirketin paylarına yatırım yapan gerçek veya tüzel kişilerin alım-satım kararları kapsamında payların fiyatının arz ve talep dengesine bağlı olarak gerilemesi ya da artmasının söz konusu olabileceği belirtildi.

Şirketin faaliyetlerine ve finansal performansına yönelik olmayan haber içerikleriyle Ahlatcı’nın herhangi bir ilgisinin bulunmadığı kaydedildi.

Bunun yanında şirketin paylarının üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin, kamuya açıklanmamış herhangi bir özel durumun bulunmadığı bildirildi.

GCM Yatırım Banner

Hisseler Taban Yaptı

Dün devre kesici işlemin uygulanmasının başlamasıyla düşüşe geçen hisselerde (AHGAZ)  bugün saat 13.50 itibarıyla toparlanma başlasa da hala kayıplar sürüyor. Dün kapanışı 9,62 TL’den yapan hisseler bugün açılışı 8,86 TL’den yaptı.

Saat 14.10 itibarıyla 9,03 TL’yi gören hisseler 8,84 TL’ye geriledi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Günlük bazda kaybı yüzde 9’u geçen hisseler, yatırımcıya haftalık bazda yüzde 22,02, aylık bazda yüzde 28,31 değer kaybettirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.