Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hisseler 5 Gündür Tavan! Bir Haftada Yüzde 50 Yükseldi

Yönetim Kurulu Başkanı'nın yüklü pay alımlarıyla gündemden düşmeyen şirketin hisseleri tavandaki 5. gününü geçiriyor. İşte pay alımlarıyla ilgili detaylar;
Hisseler 5 Gündür Tavan! Bir Haftada Yüzde 50 Yükseldi
HABER GİRİŞ

Son dönemde birçok şirket yüklü pay alımlarıyla gündeme geliyor. Bu isimlerden biri olan Bayrak EBT Taban olurken, hisseleri tavandaki 5. gününü geçiriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Naz’ın yüklü pay alım ve satımlarıyla gündeme gelen şirket, Ulaşlar Turizm ile arasındaki pay devri ile de ortaklık yapısını değiştirmişti.

Alt Pazar’da işlem gören Bayrak EBT Taban hisseleri tavandaki 5. gününü geçiriyor ve bugün de devre kesicide işlem görüyor. Hisselerdeki tavan serisiyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) olağan fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili bilgilendirme yapılmıştı. Şirket payları üzerinde gerçekleşen ve açıklanmamış özel bir durum olmadığı bildirilmişti.

Bayrak EBT Taban hisseleri (BAYRK) TSİ 12:20 sularında yüzde 9,94 artıda 12,06 lirada geziyor.
BAYRK Hisse Fiyatı - 21.12.2023
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler 11 Eylül’de 13,36 lira ile rekor kırdıktan sonra bir süre dalgalı seyredip gerilemeye başlamıştı. 14 Aralık gününde 7,51 liraya kadar inen hisseler, bu tarihten itibaren bir tavan serisi başlattı. Sırasıyla 8,26 TL, 9,08 TL, 9,98 TL, 10,97 TL ve 12,06 liradaki tavanları görerek işlem gördü.

Hisse fiyatı Cuma günden bu güne yüzde 60 civarında artış gösterdi. Aylık bazda yüzde 6,73 değerlenen hisse senetleri, geçen yılın aynı gününe göre yüzde 133,27 oranında artıda performans göstermiş bulunuyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın