Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hidropar Yüzde 200 Bedelsiz Tarihini Açıkladı

Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden açıklama yapan Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi, bedelsiz pay alma hakkı kullanım başlangıç tarihini duyurdu.
Hidropar Yüzde 200 Bedelsiz Tarihini Açıkladı
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden sermaye artırım süreçlerini, yatırımlarını, finansal sonuçlarını ve yeni iş ilişkilerini paylaşarak yatırımcılara bilgi veriyor.

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret’in (HKTM) bedelsiz sermaye artırım başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı.

Hidropar, Yüzde 200 Bedelsiz Tarihini AçıkladıKaynak: KAP

Şirket, sermayesini 35 milyon TL’den 105 milyon TL’ye çıkaracak. Bu kapsamda tamamı iç kaynaklardan ihraç edilecek 70 milyon TL nominal değerli paylara ilişkin bedelsiz pay alma hakkı kullanım başlangıç tarihinin 28.02.2024 olarak belirlendiği belirtildi.

Hidropar, Yüzde 200 Bedelsiz Tarihini AçıkladıKaynak: Paratic Piyasalar

GCM Yatırım Banner

27 Şubat saat 14.10 itibarıyla BIST 100 endeksi yüzde 0,8 düşüşle negatifi gösterirken HKTM yüzde 1 artışla pozitif ayrışıyor. 2023 yılını 51,2 TL’den tamamlayan HKTM, gün içinde 92,7 TL’ye kadar çıksa da bu seviyede tutunamadı ve 86 TL’den işlem görüyor. Kısa vadede yatırımcısına istediğini veren HKTM, haftalık yüzde 19, aylık yüzde 44,5 ve yıllık yüzde 62 oranında değer kazandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın