Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Hedef Girişim Yönetim Kurulu Üye Değişikliğini Duyururken, Hisseler Artıda

Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında, bir üyenin istifası üzerine yenisini atayan Hedef Girişim’de hisseler zayıf seyrediyor.
Hedef Girişim Yönetim Kurulu Üye Değişikliğini Duyururken, Hisseler Artıda
Son Güncelleme: 

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. 16.12.2021 tarih ve 33 sayılı yönetim kurulu toplantısında aldığı kararı açıkladı. Yönetim kurulu üyesi olan Halil Emre Erdinç’in istifasının kabul edildiği belirtildi.

Yerine ise TTK.’nın 363. maddesi uyarınca Ceren Yavuz Erdinç’in atanmasına karar verildiği bildirildi. Söz konusu üye değişikliği genel kurulun ilk toplantısında onaya sunulacak.

Hedef Girişim hisseleri (HDFGS) öğleden önceki işlemlerde kar-zarar çizgisinde gezindi.
Hedef Girişim Hissesi 2,83 TL
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hisseleri güne sınırlı yükselişle başladı. Son kapanış seviyesi 2,82 TL olurken, Perşembe günü açılışta 2,84’ü gördü. İşlemlerin başlamasıyla birlikte 2,85 seviyesi kaydedildi. Bu fiyat ilk yarının en tepe noktası oldu.

Ardından kazancının bir kısmını vererek 2,83’e geriledi. Saat 12.37’de %0,35 artışla, 2,83 liradan işlem görüyor.

Hedef Girişim hisseleri son bir hafta içinde 2,78 – 3,02 arasında hareket etti. dönemsel değişimi %1,38 düşüşü işaret ediyor. Salı günü kaydedilen 3,02, Eylül ayının başından bu yana görülen en yüksek seviye oldu.

MANŞET HABER
Ekonomide Devasa Büyüme! Üçüncü Çeyrek Beklentileri Aştı

Söz konusu değişimle birlikte hisselerin aylık getirisi %8,81’e çıktı. Yıllık bazda en düşük 2,24, en yüksek 4,06 lirayı kaydeden hisseler, yatırımcısına %18,33 ile ılımlı kazanç sundu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu