Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hedef Fiyatı 907,7 Liraya Yükseltilen Şirket Hissesi Düşüşte

Halk Yatırım bugün Coca Cola İçecek ile ilgili yapılan hisse araştırması raporuyla hedef fiyat ve önerisini revize etti. Detaylar haberde;
Hedef Fiyatı 907,7 Liraya Yükseltilen Şirket Hissesi Düşüşte
HABER GİRİŞ

Halk Yatırım tarafından bugün Coca Cola İçecek’e (CCOLA) ilişkin hisse araştırma ve şirket raporunu yayımladı. Aracı kurum şirketin, iyileşen makroekonomik koşulların da desteği ile uluslararası operasyonlarda yüksek büyüme gösterdiğine işaret etti.

Coca Cola’nın 2024’te pazar liderliğini sürdürülmesi ve yeni lansmanlar ile büyümesinin sürdürmesini beklediklerini ifade eden aracı kurum, hedef fiyat ve tavsiyesini revize etti.

Halk Yatırım bugünkü raporuyla CCOLA payları için 12 aylık hedef fiyatını 605 liradan 907,70 liraya revize etti. Tavsiyesini ise “Al” yönünde korudu.

Halk Yatırım Coca Cola Hedef Fiyat
KAYNAK: Halk Yatırım

Aracı kurum şirket raporunda, Coca-Cola İçecek’in Türkiye dahil olmak üzere 12 ülkede toplam 600 milyonu aşan bir nüfusa hizmet verdiğine de dikkat çekti.

Yatırımcısına yıllık bazda yüzde 193,91 oranında kazanç sağlayan CCOLA bugün TSİ 12.38 itibarıyla yüzde 2,13 düşüşle 596,5 lirayı gördü.

GCM Yatırım Banner

CCOLA payları aylık bazda yüzde 4,33, haftalık bazda ise yüzde 5,98 oranında değer kaybetti. 1 yıllık süreç içerisinde en yüksek 659,50 lirayı test eden hisse, en düşük ise 191,20 liraya geriledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın