Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hedef Fiyatı 72 TL Olan Şirketten Yeni Müşteri Konsepti

Enerjisa Enerji, müşterilerine oldukça farklı bir deneyim sunmak amacıyla Ankara Söğütözü Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni açtı. Konseptin içeriğinde ne var? İşte detaylar;
Hedef Fiyatı 72 TL Olan Şirketten Yeni Müşteri Konsepti
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Enerji sektörünün öncülerinden biri olan Enerjisa Enerji (ENJSA), müşterileriyle temaslarını güçlendirmek, geliştirmek ve yenilemek için hizmet merkezlerinin konseptini yeniliyor. Şirket, bu çerçevede kapsamlı bir müşteri deneyimi sunan ve enerjinin yolculuğuna dair sürprizleri barındıran konseptini Ankara Söğütözü Müşteri Hizmetleri Merkezi’nde müşterilerle buluşturdu.

14 farklı ilde 10 milyondan fazla müşteriye sahip olan Enerjisa, yeni konseptiyle enerjinin yolculuğunu müşterileriyle paylaşıyor. Şirket, müşterilerine insanlık tarihinin en büyük keşiflerinden biri olan enerjinin yolculuğunu ilgi çekici ve interaktif içeriklerle sunacak.

Enerji Tüneli ile birlikte müşterilere unutulmayacak bir deneyim sunulması hedefleniyor. Yeni konseptini interaktif bir müze olarak tasarlayan şirket, yeni nesil kiosklar ve sıra almayı kolaylaştıran dijital bilet uygulaması ile müşterilerini karşılıyor. Müşteriler dijital ekranlar ile müşterileri yönlendirip bilgilendiriliyor.

“Daha İyi Bir Gelecek”

Enerjisa Enerjisa Perakende Satış Şirketleri Müdürü Ersin Esentürk, Uluslararası Enerji Ajansı’nın yeni Dünya Enerji Görünümü 2023 (WEO-2023) raporuna dikkat çekti ve bugün enerji dünyasında yaşanan büyük değişimlerin bu 10 yılın sonunda oldukça farklı bir küresel enerji sistemine yol açacağını belirtti.

Şirket olarak “Daya İyi Bir Gelecek” vizyonu ile çalışmaları sürdürürken Ankara Söğütözü Müşteri Hizmetleri Merkezini devreye almanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Bu merkez ile yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen temiz ve yeşil enerjiyi kullanarak doğa dostu ve sürdürülebilirlik odaklı çözümler sunacaklarını paylaştı.

GCM Yatırım Banner

Enerji Tüneli’ne gelen ziyaretçilerin, sera gazının dünya üzerinde etkilerini gözlemleyebileceğini ve yenilenebilir kaynaklardan enerji üretiminin ne kadar çevre dostu olduğunu gerçek zamanlı istatistiklerle görebileceklerini aktardı.

Hedef Fiyatı 72 TL Olan Şirketten Yeni Müşteri KonseptiKaynak: Paratic Piyasalar

Sektörde faaliyetlerine devam eden ve yatırımcıların yakından takip ettiği ENJSA hisseleri, 12 Aralık saat 14.30 itibarıyla yüzde 2 düşüşle 46 TL’den işlem görüyor. Hissede haftalık yüzde 5,5, aylık yüzde 10,6 değer kaybı görülürken yıllık artış yüzde 66 seviyesinde.

İş Yatırım’ın ENJSA için belirlediği hedef fiyat 72,8 TL seviyesinde. Hissede yüzde 55 getiri potansiyeline işaret ediliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.