Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hedef Fiyatı 53,1 TL Olan Gıda Devinden Haftaya Temettü Geliyor!

Büyük Şefler Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., KAP'a yapılan bildirimde kar payı dağıtımının genel kurulda onaylanması hakkında açıklamada bulundu. Detaylar;
Hedef Fiyatı 53,1 TL Olan Gıda Devinden Haftaya Temettü Geliyor!
HABER GİRİŞ

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde kar payı dağıtımının genel kurulda onaylanması hakkında açıklamada bulundu.

Borsa İstanbul’da BIGCH koduyla işlem gören şirketin bildiriminden yatırımcısına temettü dağıtımının kesinleştiği müjdesi çıktı.

Açıklamada, yönetim kurulunun hisse başına brüt 0,6378504 TL, net 0,5740653 TL temettü dağıtılması teklifinin genel kurulda kabul edildiği ifade edildi.

Temettü ödemeleri için kesinleşen tarihin 31 Mayıs 2024 olduğu bilgisi verildi.

Bigchefs 2024 Temettü Dağıtım Tablosu Paylaşıldı
Kaynak: KAP

Geçen yıl halka arz işlemlerini gerçekleştiren Bigchefs için hedef fiyatını paylaşan kurumlardan biri de Deniz Yatırım olmuştu. Deniz Yatırım, BIGCH için 12 aylık hedef fiyatını 53,10 TL, önerisini ise “al” olarak koruduğunu duyurmuştu.

GCM Yatırım Banner

BIGCH Hisselerinde Güncel Durum

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,07 değer kaybederek 10.676,65 puandan tamamlamasına karşın tüm zamanların en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirirken, BIGCH hisseleri yükseldi.

Yıllık zirvesi 38,8 TL olan şirket hisselerinin değeri, günlük bazda yüzde 0,5‘lik yükselişle 34,2 TL seviyesine çıkış gösterdi.

BIGCH Fiyatı Bugün Yükseldi
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Bigchefs hisseleri, yıllık bazda ise yatırımcısına güncel olarak yüzde 50,6 oranında getiri sağlamış görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın