Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Halka Arz: Altınkılıç Gıda için Kritik Tarih Açıklandı

Halka arz süreciyle yatırımcıların radarına giren şirketlerden olan Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi, önümüzdeki günlerde borsada işlem görmeye başlayacak.
Halka Arz: Altınkılıç Gıda için Kritik Tarih Açıklandı
HABER GİRİŞ

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay alarak talep toplama işlemlerini sonlandıran Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret (ALKLC) için beklenen tarih açıklandı.

Borsa İstanbul, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada şirketin 33.885.000 TL nominal değerli paylarının halka arzının tamamlandığını belirtti.

Şirketin sermayesini temsil eden 112.000.000 TL nominal değerli payların kotaya alındığı ifade edildi. Halka arz edilen şirket paylarının 04.06.2024 tarihinden itibaren Ana Pazar’da 22,98 TL baz fiyat ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı ifade edildi. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Gün içinde açıklanan halka arz sonuçlarına göre şirketin halka arzında talebi karşılanan başvuru sayısı 1.287.718 oldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın