Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

GYO Şirketi Onayladı: 0,20 TL Temettü Verecek

Borsa İstanbul’da ASGYO koduyla işlem gören Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yatırımcılarına pay başına 0,20 TL temettü vereceğini duyurdu. İşte detaylar;
GYO Şirketi Onayladı: 0,20 TL Temettü Verecek
HABER GİRİŞ

Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (ASGYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden 27 Mayıs’ta yaptığı duyuruda kar payı dağıtımı hakkında açıklama yaparak yatırımcıları bilgilendirdi.

Şirket, 1 TL nominal değerde hisse senetlerine 0,20 TL brüt, 0,20 TL net nakit temettü ödenmesine karar verildiğini belirtti.

GYO Şirketi Onayladı: 0,20 TL Temettü VerecekKaynak: KAP

Yönetim Kurulu kararı sonucunda kar dağıtımının 03.07.2024 tarihinde yapılması hususunun Olağan Genel Kurulun onayına sunulacağını ifade etti.

GYO Şirketi Onayladı: 0,20 TL Temettü VerecekKaynak: Paratic Piyasalar

GCM Yatırım Banner

Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 27-28 Temmuz tarihlerinde 12,6 TL ile halka arz oldu ve 3 Ağustos’ta Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. 2023 yılını 14,6 TL’den tamamlayan ASGYO, bir yıllık süreçte yatay hareket etti. 27 Mayıs’ta kapanışını yüzde 1,7 düşüşle 14,2 TL’den gerçekleştiren hissede aylık ve yıllık bazda artış veya azalış görülmedi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.